KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12295510

nr 1229 5510

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

Akvarell, Träd vid fönster. Signerad -69, Motivet: 24x30

Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:35:00

18/1 21:23:32 1      Vinnande bud

Bo Larsson

Läs mer om Bo Larsson