KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12295510
nr 1229 5510
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Akvarell, Träd vid fönster. Signerad -69, Motivet: 24x30
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:35:00
18/1 21:23:32